Jenson Button egy NASCAR autóval indul a Le Mans-i 24 órás versenyen

időpont:2023. február 03. 17:50

szerző:Autoblog

címkék:

A NASCAR bejelentette, hogy sztárokból álló versenyzőtriót nevez az idén századik évfordulóját ünneplő Le Mans-i 24 órás futamra a „Garage 56 projekt” keretében.

dakar, dakar rali, de rooy, goodyear, kamion, sivatag

bírja a strapát

Közúton is elérhető abronccsal nyerték meg az idei Dakart

időpont:2023. január 20. 18:10

címkék:

Ismét Goodyear abroncsokkal versenyző csapat nyerte meg a kamionos kategóriában a Dakar-ralit. A holland De Rooy istálló első, harmadik és negyedik helyet is bezsebelő Iveco kamionjai a Goodyear gumijait használták.

abroncs, fenntartható, goodyear, gumiabroncs, szójaolaj

Fenntartható gumiabroncsot készített a Goodyear

időpont:2023. január 12. 17:50

címkék:

A Goodyear 90%-ban fenntartható anyagokból készült gumiabroncs-koncepciót mutatott be. A koncepció minden előírt hatósági vizsgálaton átesett, és sikerrel teljesítette a Goodyear belső vizsgálatait is.

abroncs, goodyear, kamionsofőr, tehergépkocsi

Magyar sofőr lett Európa legjobb kamionvezetője

időpont:2022. október 12. 18:10

címkék:

Október első hétvégéjén rendezték meg a DAF Driver Challenge 2022 versenyt, melynek célja a legrátermettebb kamionsofőrök megtalálása volt. Az egész Európát felölelő verseny győztese a 31 éves dabasi Szabados Gábor lett.

boldizs, goodyear, hungaroring, michelisz, tassi, túraautó-világkupa, wtcr

jó kilátások

Óvatos optimizmussal készülnek a Hungaroringre a WTCR magyarjai

időpont:2021. augusztus 10. 17:55

címkék:

Három magyar versenyző állhat rajthoz hazai pályán az idei Túraautó Világkupa (WTCR) negyedik fordulójában, az augusztus 21-22-i hétvégén.

abroncsfigyelő, abroncsnyomás, alkalmazás, flottakezelő, goodyear

drivepoint

A felhőből ellenőrizhetik az abroncsnyomást a fuvarozók

időpont:2021. július 09. 19:15

címkék:

A megfelelő abroncsnyomás kulcsszerepet játszik a tehergépkocsik és pótkocsik üzemeltetésében, üzemanyag-hatékonyságában, a futásteljesítmény maximalizálásában és az abroncsok hosszabb élettartamának biztosításában.

alfa romeo, cupra, elektromos, goodyear, hyundai, m1ra, pure etcr, túraautó bajnokság, zengő

pure etcr

Két magyar csapattal indul az első elektromos túraautó-bajnokság

időpont:2021. június 18. 18:15

címkék:

A hétvégén debütál a világ első teljesen elektromos, többmárkás túraautó-sorozata az olaszországi Vallelungában. A széria három csapatából kettő magyar: a M1RA Alfa Romeóval, a Zengő Motorsport pedig a Cupra gyári partnereként áll rajthoz.

audi, cupra, goodyear, hyundai, lynk & co, michelisz, nürburgring, túraautó-világkupa, wtcr, zengő motorsport

van kiért izgulni

Három magyar pilótával, a Zöld Pokolban indul a WTCR szezon

időpont:2021. június 03. 19:30

A hétvégén rajtol az FIA Túraautó Világkupa (WTCR) 2021-es szezonja. A versenyzők elsőként a motorsport egyik legnehezebb pályáján küzdhetnek meg egymással: a Nürburgring Nordschleifén.

goodyear, nürburgring, túraautó-világkupa

A Nürburgring hivatalos gumiszállító partnere lett a Goodyear

időpont:2021. március 01. 18:45

A Goodyear lett a Nürburgring hivatalos abroncsszállító partnere; így még jobban elmélyült a híres német versenypálya és az abroncsvállalat régóta fennálló együttműködése.

abroncs, goodyear, hó, jég, ősz, tél

vezetési tippek

Erre figyeljen, ha biztonságosan akar vezetni a hidegben

időpont:2020. november 10. 18:45

Akár jeges utakkal kell megbirkóznia a reggeli ingázás során, vagy sárban és esőben kell hosszabb távolságokat megtennie, fontos, hogy minden eshetőségre felkészüljön az ősz és a tél beköszöntével.

goodyear, hungaroring, kamion eb, kiss norbert, michelisz, túraautó-világkupa, wtcr

hazai pálya

Kiss Norbi tarolt, Michelisz előzgetett a Hungaroringen

időpont:2020. október 20. 19:30

A magyar motorsport idei legfontosabb versenyhétvégéjét rendezték meg a Hungaroringen, hiszen a kamion-Eb-n Kiss Norbert esélyesként állt rajthoz, a túraautó-világkupa mezőnyében pedig a címvédő Michelisz Norberttel együtt négy honfitársunk mérette meg magát.

goodyear, le mans, léghajó

Dobogós helyezésekkel tért vissza a Goodyear Le Mans-ba

időpont:2020. szeptember 29. 20:50

A Goodyear lenyűgöző eredménnyel tért vissza a világ legrangosabb endurance versenyére: két Goodyear partnercsapat is dobogós helyen végzett a Le Mans-i 24 órás versenyen. A versenyen láthatták újra európai sporteseményen a szurkolók a Goodyear léghajót is.