2015. március 29. 07:00   |   Kőrössy Balázs
címkék:  

A nap képe: Nullkilométeresen törtek rommá az új Fordok

Egy vadonatúj Ford Focusokat szállító teherautó nem fért el egy 4,4 méter magas híd alatt, amely kellően erősnek bizonyult, hogy szinte banánként hámozza meg a vontatmányra pakolt árut.

Ha kamiont vezet az ember, az egyik legfontosabb dolog, hogy tisztában legyen annak pontos méreteivel, pláne magasságával. Azonban sajnos mindig akadnak, akik nem számolnak a rakomány miatti méretnövekedéssel, így kész a baleset.

Nem volt ez másként azzal a nyerges vontatóval, amely még két hete próbált beférni egy 4,4 méter magasan elhelyezkedő híd alá, miután egy dugót igyekezett ily módon kikerülni. Azonban a terve visszafelé sült el, mert az autókból többet is lenullázott, így nemcsak hogy nem ért időben célállomására, de még egy néhány tízmilliós kárért is felelhet a pár megrongált autó miatt.