2019. december 27. 13:30   |   Autoblog
címkék:  

300 métert zuhan a Mercedes G-osztály – videó

Az elkeseredett tulajdonosok sok esetben úgy döntenek, hogy nyilvánosan semmisítik meg utált autójukat. Egyesek egyszerűen szétverik, másik felgyújtják, s olyanok is vannak, akik visszamennek a márkakereskedésbe tiltakozni. Ennek a Mercedes-AMG G 63-nak az orosz tulaja azonban még látványosabb módját választotta a kocsi elpusztításának: 300 méter magasból ledobatta a földre.

A 300 méteres zuhanás után a drága SUV-ból nem maradt más, csak egy halom fém. A tulajdonost felvillanyozta a roncs látványa, elmondása szerint ugyanis a 2018-ban vásárolt Mercedes egy betegágy volt, havonta lerobbant, állandóan tönkrement rajta valami. Több időt töltött szervizben, mint nála. Ráadásul a dealer jó néhány hibát nem volt hajlandó garanciában megjavítani.

A nagy értékű AMG-Mercedest persze ettől még el lehetett volna passzolni, de a fiatal tulajdonos és vlogger inkább egy alaposan megtervezett, figyelemfelkeltő akció keretében megsemmisítette azt. Tettével bizonyosan sok embert felháborított, ám a csatornája nézettséget alaposan feltornászta vele.