/*Impresszum blokkolas*/ /*Impresszum blokkolas*/
Cikk nyomtatása | Hozzászólások (0) |
| Több

A nap képe: Brutális versenyautót építettek a Ferrari 360-ból

2016. augusztus 14. 07:00   |   Kőrössy Balázs
címkék:  

A Liberty Walk ismét kitett magáért. Egy Ferrari 360 Spidert szabott át oly módon, hogy mellette a gyári kiadás egy egyszerű hétköznapi autónak tűnik. A teljes, futóműre is kiterjedő műveletért több mint 8 millió forintot kér a tuner.

Végre valódi képeken vehetjük szemügyre a japán tuner hónapok óta készülő optikai csomagját az öregségére sokak számára könnyebben elérhető Ferrari 360 Spiderhez.

Talán épp azért választotta a cég az ágaskodó paripa ezen modelljét, mert akik hozzájuthatnak, már nem biztos hogy a gyári köntösben szeretnék viszont látni azt nap mint nap.

Ehhez a Liberty Walk találta ki a tökéletes csomagot. A hatalmas szélesítésekkel, szegecselt elemekkel, fekete alufelnikkel, felvértezett 360 mintha egy tökéletesre sikerült versenyautó lenne, amit a mindennapok során is használhat az ember. Az elemeket igény szerint üvegszálas vagy szénszállal megerősített műanyagból készítik.

Ennek azonban meg is kérik az árát, mivel az állítható futóművet és hátsó szárnyat is tartalmazó komplett pakk 29 000 dollárt, azaz körülbelül 8,1 millió forintot kóstál, az imént említett két extra elhagyásával azonban lehetőség van 22 000-re, vagyis 6,2 millió forintra csökkenteni a számlát.

A borsos nemesítés persze a műszaki paramétereket nem érinti, így a tulajdonosok továbbra is a 3.6 literes szívó V8-as 400 lóerejére és 373 Nm csúcsnyomatékára támaszkodhatnak, ami azért elég lehet a legtöbb közlekedési helyzetben. Csak bírják a döccenőket a toldatok…


Hozzászólások Szóljon Ön is hozzá

Hozzászólás küldése

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

Még nem érkezett hozzászólás.

*/