TCR World Tour – Michelisz újabb fontos lépést tett a címvédés felé

időpont:2024. július 22. 10:19

szerző:Autoblog

címkék:

A magyar versenyző fontos lépést tett meg a címvédés felé a TCR World Tour brazíliai hétvégéjén, hiszen újra győzött, miközben a legfőbb riválisa hibázott.

michelisz norbi, ohio, TCR World Tour

TCR World Tour – Michelisz második és ötödik helyen zárt Mid-Ohióban

időpont:2024. június 09. 11:30

címkék:

Michelisz Norbert tovább növelte az előnyét összetettben.

Néstor Giolami nyerte az első TCR World Tour szabadedzést Mid-Ohio-ban

időpont:2024. június 07. 19:44

címkék:

A pontversenyben vezető Michelisz Norbert nem sokkal maradt el a leggyorsabb köridőtől.

michelisz norbi

Michelisz Norberté a bajnoki cím

időpont:2023. november 19. 08:11

címkék:

Michelisz Norbert, a Hyundai magyar versenyzője nyerte az első alkalommal lezajlott túraautó világsorozat bajnoki címét, miután az idény makaói zárófordulóján az első futamon győzött, a másodikon pedig nyolcadik lett.

civic type r, honda civic, michelisz norbi, tcr, túraautó, túraautó-világbajnokság

type r tcr

A nap képe: az új Honda Civic túraautó

időpont:2017. július 18. 09:20

címkék:

A JAS Motorsport bemutatta a vadonatúj Honda Civic Type R TCR modellt, melyet a túraautó-bajnokság 2018-as szezonjában használhatnak majd vásárlóik, köztük hazánk első számú autóversenyzője, Michelisz Norbi is.

ceed gt, michelisz norbi, tcr, új kia, versenyautó, videó, wtcc

Cee’d GT

Bemutatta versenyautóját a Kia – videó

időpont:2016. augusztus 22. 08:30

szerző:Kőrössy Balázs

A hamarosan elrajtoló TCR Nemzetközi Versenyszériára készülve készítették el a koreai gyártó Cee’d GT versenyautóját. A 330 lóerős szörnyről készített videó végén egyértelműsítette a Kia, hogy meg szeretné nyerni a bajnokságot.

civic type r, honda, honda civic, hungaroring, michelisz norbi, nürburgring, type r, wtcc

a leggyorsabb

Új pályarekordokat döntött a Honda Civic Type R

időpont:2016. június 14. 11:30

A Honda utcai versenyautója, a Civic Type R nemcsak a legendás Nürburgring Nordschleifén bizonyult a leggyorsabb elsőkerék-hajtású sorozatgyártású autónak, de Silverstone-ban, Spa-ban, Monzában, Estorilban és a Hungaroringen sem talált legyőzőre.

honda, michelisz, michelisz norbi, túraautó, túraautó-világbajnokság

Michelisz Norbi gyári Hondásként folytatja

időpont:2016. január 13. 18:50

A Honda bejelentette, hogy a 2016-os szezonban az FIA Túraautó-világbajnokságban Michelisz Norbert gyári pilótaként áll rajthoz. Csapattársai a korábbi világbajnok, Robert Huff és Tiago Monteiro lesznek.