/*Impresszum blokkolas*/ /*Impresszum blokkolas*/
Cikk nyomtatása | Hozzászólások (0) |
| Több

Formula E – Az ABT Lola meglepetésszerű szerződést jelentett be

2024. szeptember 27. 06:05   |   Autoblog
címkék:  

A Lola Yamaha ABT bejelentette, hogy ki lesz Lucas di Grassi csapattársa a közelgő Formula E-szezonban.

Az ABT Lola megerősítette a Forma-2-es bajnoki esélyes, Zane Maloney szerződtetését, aki a következő szezonban Lucas di Grassi partnere lesz.

Maloney csatlakozik a kempteni székhelyű csapathoz az új korszak előtt, miután a történelmi brit Lola gyártó hajtáslánc-partnere, a Yamaha pedig műszaki partnerként érkezik.

Mivel Taylor Barnard három futamot teljesített a McLarennél az előző szezonban, Maloney lesz az egyetlen újonc a rajtrácson.

A Sauber Academy és a Stake F1-es tartalékpilótája nem újdonság a Formula E-ben, hiszen ő volt Andretti tartalékpilótája az elmúlt két szezonban. Több teszten is részt vett már korábban.

Most teljes munkaidős versenyző lesz a teljesen elektromos sorozatban, és izgatottan várja, hogy a bajnokság egyik legtapasztaltabb és legsikeresebb pilótájának csapattársa legyen Di Grassi személyében.

Borítókép: ABT Lola


Hozzászólások Szóljon Ön is hozzá

Hozzászólás küldése

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

Még nem érkezett hozzászólás.

*/