Hosszú Katinka megkapta új autóját
Az Audi meghosszabbította együttműködését a többszörös világ- és Európa-bajnok úszónővel. Hosszú Katinka ma vette át új autóját, egy daytona-szürke metál, 190 lóerős 2.0 TDI motorral felszerelt Q5 quattrót Mátrabérci Sándortól, az Audi márkaigazgatójától. Az ünnepélyes átadáson részt vettek Gyárfás Tamás, a Magyar Úszó Szövetség elnöke, Szabó Tünde a Magyar Úszó Szövetség főtitkára és Hargitay András utánpótlás-kapitány.
Az Audi és az ‘úszókirálynő’ együttműködése 2013 decemberében indult, amikor a négykarikás márka egy Audi A3-at biztosított Katinkának és ezzel segítve őt a felkészülésben. A négykarikás márka rendkívül büszke arra, hogy Katinka partnere lehet és reméli, hogy tovább segíti őt sikereiben.
Hosszú Katinka, vagy ahogy legutóbbi sikerei után becézik, Iron Lady, több rangos elismerést kapott az elmúlt hónapokban, hiszen ő lett Európa legjobb női úszója a kontinentális sportági szövetség (LEN) választásán, az év sportolója Magyarországon, és az elmúlt napokban a Figyelő gazdasági hetilap az ‘Év emberévé’ választotta.
Gratulálok,sok élményt és balesetmentes vezetést.
MEGÉRDEMELTE! TOVÁBBI SOK SIKERT!