/*Impresszum blokkolas*/ /*Impresszum blokkolas*/
Cikk nyomtatása | Hozzászólások (0) |
| Több

Kémfotón az új BMW M3 kabrió

2007. december 05. 06:31   |   Autoblog
címkék:  

Jóval a márciusi Genfi Autószalonra tervezett premier előtt sikerült elcsípni a BMW új modelljét, az M3-asból faragott kabriót.

A Car Magazine egyik szemfüles olvasója München utcáin kapta lencsevégre az alig álcázott új BMW M3 kabriót, melynek premierjét a jövő márciusi Genfi Autószalonra tervezi a bajor gyár. A képen jól látható, hogy az autóra keménytető került, emiatt – és a különböző karosszéria-erősítéseknek és -merevítéseknek hála – némi súlynövekedésre lehet számítani a kupéváltozathoz képest. A 420 lóerős V8-as motornak persze nem sokat számít néhány plusz kiló, a sportkabrió kicsivel több mint öt másodperc alatt futja majd a százat. Az új modell értékesítése várhatóan 2008 második felében kezdődik.


Hozzászólások Szóljon Ön is hozzá

Hozzászólás küldése

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

Még nem érkezett hozzászólás.

*/