/*Impresszum blokkolas*/ /*Impresszum blokkolas*/
Cikk nyomtatása | Hozzászólások (0) |
| Több

Ősszel jön a dízelmotoros Nissan Murano

2010. március 24. 14:05   |   Autoblog
címkék:  

A Genfi Autószalonon már szemügyre vehettük az átdolgozott Nissan Qashqai-t, szeptemberben pedig piacra dobják a különleges formájú Juke-ot. A 2008-ban bemutatott második generációs Murano is vonzóbbá válik, érkezik ugyanis a dízelmotoros változat. A Murano a Renault-Nissan 2,5 literes dCi motorját kapja meg, amely 190 lóerős, nyomatéka pedig tekintélyes 450 newtonméter. 

Galéria megtekintése Galéria megtekintése

Mindössze a metálfényezés és a hátsó utasok számára látható, a mennyezetre szerelt DVD-alapú szórakoztató rendszer, valamint a gyárilag beszerelhető riasztórendszer szerepel a külön rendelhető extrák listáján.


Hozzászólások Szóljon Ön is hozzá

Hozzászólás küldése

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

Még nem érkezett hozzászólás.

*/