/*Impresszum blokkolas*/ /*Impresszum blokkolas*/
Cikk nyomtatása | Hozzászólások (0) |
| Több

Újra csökken a gázolaj ára

2015. december 17. 18:00   |   MTI
címkék:  

Csökkenti bruttó 5 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt., a 95-ös benziné nem változik – értesült piaci forrásokból az MTI szerdán. A csökkentéssel a gázolaj átlagára 315-316 forintra mérséklődik, a 95-ös benziné 326-327 forint marad.

Legutóbb szerdán változtak az üzemanyagárak, akkor bruttó 2 forinttal csökkent a 95-ös benzin, és 8 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi ára.

A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Az autósok 15-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.


Hozzászólások Szóljon Ön is hozzá

Hozzászólás küldése

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

Még nem érkezett hozzászólás.

*/