/*Impresszum blokkolas*/ /*Impresszum blokkolas*/
Cikk nyomtatása | Hozzászólások (0) |
| Több

Mérges Skodák a GTI Találkozón

2010. május 11. 18:56   |   Autoblog
címkék:  

Idén, a 29. Wörthi-tavi GTI Találkozón első alkalommal a Skoda is megjelenik, mégpedig egy tuningolt Fabia és Octavia modellel, valamint két darab S2000-es versenyautóval.

A zöld-fekete Fabia RS+ ismertetőjegyei az agresszív spoilerkészlet fekete első toldattal és hátsó diffúzorral, a fekete hátterű fényszórók, valamint a két levegőbeömlő nyílással tarkított motorháztető. A belső térben a Skodánál eddig nem alkalmazott anyagokkal és sportülésekkel találkozhatunk. Az Octavia RS+ is sportos kiállást eredményező optikai készletet visel, kerekei pedig a Skoda motorsport zöld színét kapták. A fekete betétes első fényszórókat hátul LED-es lámpák egészítik ki.


Hozzászólások Szóljon Ön is hozzá

Hozzászólás küldése

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

Még nem érkezett hozzászólás.

*/