Fényes nappal kezdett ámokfutásba a furgonos – videó
Az alábbi biztonsági kamerás felvételeken láthatjuk, milyen könnyen tud közlekedési káoszt okozni egyetlen megfékezhetetlen jármű. Egy chilei áruszállító sofőrje ugyanis bedrogozva próbált meg a csúcsforgalomban sietni, majd mikor megakadt, más autókat próbált foglalni.
Eleinte még mindent szépen kikerült, végül mindennek nekiment, majd amikor fennakadt a felüljáró tetejében, gyalog próbált szerencsét az a nehezen megállíthatónak bizonyult chilei fiatalember, aki drogos befolyásoltság miatt kezdett ámokfutásba.
A manőverezését egészen addig senki nem tudta megakadályozni, míg a betonnal nem találkozott össze, ám ekkor gyalogos módra váltott és úgy próbált járművet szerezni magának. Végül a felajzott tömegnek sikerült lefognia őt a rendőrök kiérkezéséig. Bár a felvételek mulatságosak, csak a szerencsén múlt, hogy senkinek nem esett baja.