Összetörik a vadonatúj Corvette Z06-ot – videó
Alig pár hónapja lehet kapni az új Corvettet, van, aki új korában sem becsüli a technikát. Ez addig nem is baj, ameddig kordában tudjuk tartani a ránk szabaduló lóerőket, különben egy sima sebességváltással eldobjuk az autót, ahogy az történt az alábbi felvételen.
Egyenes út és egy sima kigyorsítás. Mégis mi rossz történhet? Például az, hogy egy elbénázott váltást követően az útszéli fák között kötünk ki.
Márpedig ez lett a vadonatúj Chevrolet Corvette C7 Z06 vége, ugyanis a 650 lóerő és a hátsókerék-meghajtás felülírta a rajtautomatikával induló sofőr számításait, aki a második fokozatba kapcsolás közben túl nagy gázt adott az izomautó alá, amely így elvesztve tapadását irányíthatatlanul az erdő felé sodródott.
Ahogy a képeken látszik, nem menthetetlen a helyzet, de egy sima gyorsításért elég nagy ár.

