Megint magyar a legjobb dízeles csapat

időpont:2010. október 11. 20:40

szerző:Autoblog

címkék:

A BMW Team Hungary kiegyensúlyozott verseny után, erősebb autókat megelőzve az összetett ötödik helyen végzett és megnyerte a dízel kategóriát az október 9-én rendezett hungaroringi 12 órás versenyen.

24 órás, bmw team hungary, hungaroring, nürburgring

NÜRBURGRING 24 ÓRÁS

A kategória éléről adta fel a versenyt a BMW Team Hungary

időpont:2010. május 18. 16:44

címkék:

A sikeres rajt és a kategória vezetése után, szombat este 7 óra körül a BMW Team Hungary vezetése úgy döntött, nem folytatják tovább a versenyzést. A hűtőrendszer ismét meghibásodott, és a folytatás a pilóták testi épségében is kárt tehetett volna.

bmw team hungary, dubai 24h

KATEGÓRIA GYŐZELEM

Magyar diadal a dubaji 24 óráson

időpont:2010. január 18. 16:35

A leggyorsabb dízelnek, összetettben pedig a tizenegyedik legjobbnak bizonyult a dubaji 24 órás versenyen (Dubai24H) a BMW Team Hungary with EfficientDynamics. A BOVI Motorsport a tizenharmadik, a Zengő Dubai Team Motorsport pedig a 37. helyen végzett.

12h hungary, bmw team hungary, efficientdynamics

GYŐZELEM

BMW Team Hungary kategóriagyőzelem a magyar 12 óráson

időpont:2009. október 12. 17:35

Megnyerte a dízel kategóriát a BMW Team Hungary with EfficientDynamics az október 10-én megrendezett 12H Hungary elnevezésű megbízhatósági versenyen. A BMW 120d-vel versenyző csapat összetettben pedig a fantasztikus, hatodik helyen végzett.