Pascal Wehrlein lett az újdonsült Formula E világbajnok

időpont:2024. július 22. 10:47

szerző:Autoblog

címkék:

Pascal Wehrlein a londoni szezonzárón elért második helyezésével bebiztosította a Formula E világbajnoki címét.

felix da costa, formula e, Pascal Wehrlein, shanghaj

Formula-E – Da Costa nyert Shanghaiban, miközben Wehrleint hatalmas csapás érte a bajnoki küzdelemben

időpont:2024. május 28. 10:54

címkék:

Da Costa három futamon belül már a második győzelmét szerezte.

formula e, jake dennis, Pascal Wehrlein, porsche

Wehrlein és Dennis többször is összeértek Berlinben

időpont:2024. május 16. 10:04

címkék:

Jake Dennis és Pascal Wehrlein többször is összeütközött a Berlini E-Prix dupla verseny második futamán, ez pedig több kárt is okozott a német autójában.

berlin e-prix, formula e, Pascal Wehrlein

Megvannak a kulcsszereplők a bajnoki küzdelemben – Wehrlein

időpont:2024. május 11. 11:18

címkék:

Pascal Wehrlein hétpontos előnnyel vezeti a bajnokságot a hétvégi Berlin E-Prix előtt.