A Formula E bajnok nagyon örült Verstappen véleményének

időpont:2024. április 17. 11:48

szerző:Autoblog

címkék:

Az ex-Formula-1-es pilóta és kétszeres Formula-E-bajnok Jean-Eric Vergne reagált arra, hogy Max Verstappen a teljesen elektromos széria mellett tette le a voksát.

formula e

Formula-E bajnoki tabellák állása a Misano E-Prix után

időpont:2024. április 16. 10:51

címkék:

Pascal Wehrlein továbbra is vezeti a Formula E bajnokságot, de az élen a regnáló világbajnokkal Jake Dennis holtversenyben áll.

formula e, misano e-prix, Pascal Wehrlein

Dráma az utolsó körben – Rowlandnek elfogyott az energiája, így Wehrlein aratott győzelmet

időpont:2024. április 15. 10:55

címkék:

Pascal Wehrlein szerezte meg a győzelmet a Misano E-Prix második futamán, miután Oliver Rowland az utolsó körben kifogyott az energiából, miközben kényelmesen vezetett.

felix da costa, formula e, misano e-prix

Da Costát diszkvalifikálták és megfosztották a misanói győzelmétől

időpont:2024. április 14. 11:29

címkék:

Antonio Felix da Costát kizárták a Misano E-Prix első futamáról, így a portugál pilóta elveszítette a több mint 12 hónap után aratott első győzelmét.

formula e, jaguar, Nick Cassidy

“Ugye csak viccelsz!”: Cassidy dühösen kiabált a balesetét követően

időpont:2024. április 13. 10:35

címkék:

Nick Cassidy katasztrofálisan kezdte a Misano E-Prixet, miután a második szabadedzés utolsó perceiben balesetet szenvedett, így a Jaguarnak versenyt kell futnia az idővel, hogy időben megjavítsák az autóját az időmérőre.

berlin e-prix, formula e, Paul Aron

A Mercedes korábbi versenyzője debütál a Formula E-ben

időpont:2024. április 12. 11:14

A jövő hónapban esedékes berlini E-Prix dupla verseny előtt az Envision megerősítette, hogy az F2-es pilóta Paul Aron és a Jaguar tartalékpilótája, Joel Eriksson fogja helyettesíteni Sebastian Buemit és Robin Frijns-t.