Rudy Fugle zseniális stratégiai döntése is kellett a martinsville-i győzelemhez

időpont:2024. április 10. 12:27

szerző:Autoblog

címkék:

A legutóbbi NASCAR futam történelmi győzelem volt a Hendrick Motorsport csapata számára, hiszen a 40. évfordulójukon tudtak nyerni, és a Martinsville Speedwayen történetük során először szereztek 1-2-3. helyezést.

martinsville, nascar, william byron

William Byron történelmi győzelmet aratott a Hendrick Motorsport színeiben

időpont:2024. április 08. 11:40

címkék:

William Byron a Hendrick Motorsports 40. évfordulós futamán a #24-es rajtszámú autóval győzött a történelmi Martinsville Speedwayen a Cook Out 400-as versenyen.

nascar, william byron

William Byron nyerte az igazán nehéz EchoPark Automotive Grand Prix-t

időpont:2024. március 27. 10:27

William Byron lett az első pilóta, aki két futamgyőzelmet szerzett az idei szezonban, miután megnyerte az EchoPark Automotive Nagydíjat a Circuit of the Americas pályán.

austin, cota, nascar, william byron

William Byron a második győzelmét aratta a szezonban

időpont:2024. március 25. 10:40

William Byron győzelemre váltotta az első rajthelyét az EchoPark Automotive Grand Prix-n a Circuit of the Americas versenyen. Ő lett az első versenyző, aki két futamot is nyert a 2024-es NASCAR-kupasorozatban, miután az év elején megnyerte a rangos Daytona 500-at.