/*Impresszum blokkolas*/ /*Impresszum blokkolas*/
formula e, porsche

Formula E – A Porsche megerősítette meglepő felállását a női versenyzőkből álló tesztre

időpont:2024. október 21. 10:41

szerző:Autoblog

címkék:

A Porsche bejelentette, hogy a korábbi F1 Academy bajnok, Marta Garcia, valamint Gabriela Jílková képviseli a csapatot a következő hónapban megrendezendő teljesen női Formula E teszt során.

formula 1

Az utolsó pillanatban “kukázták” a nagy felháborodást keltő trófeákat Austinban

időpont:2024. október 21. 10:36

címkék:

Charles Leclerc, Carlos Sainz és Max Verstappen mind eltérő trófeákat kaptak, mint amiket eredetileg kellett volna.

cota, formula 1

Az USA Nagydíj szervezői hatalmas büntetést kaptak a leintés után történtekért

időpont:2024. október 21. 10:30

címkék:

Az Egyesült Államok Nagydíjának szervezőit, a COTA-t, a futam után beidézték a stewardok elé Austinban.

formula 1, max verstappen, mclaren

Verstappen nem szimpatizál a McLarennel: „Mostanában sokat panaszkodnak”

időpont:2024. október 21. 10:27

címkék:

Újabb nagydíj, újabb Red Bull–McLaren vita, ezzel tovább forr a hangulat a két istálló között.

formula 1, toto wolff

Wolff szerint kissé elfogult döntés született Verstappennel kapcsolatban

időpont:2024. október 21. 10:23

címkék:

Toto Wolff nem volt lenyűgözve az inkonzisztens stewardi döntésektől az austini, texasi versenyhétvége során.