/*Impresszum blokkolas*/ /*Impresszum blokkolas*/
Cikk nyomtatása | Hozzászólások (0) |
| Több

Kult-transzportert sorsol a The Who együttes

2008. április 14. 15:31   |   Autoblog
címkék:  

Minden résztvevő mindössze öt angol fontért (6,41 euró) eséllyel indulhat a Volkswagen T1 zárt áruszállító kult-transzporter elnyeréséért.


A Teenage Cancer Trust (TCT) brit jótékonysági szervezet és a The Who legendás rock-zenekar április 8-án a www.thewhomagicbus.com honlapon világszerte egyedülálló internetes nyereményjátékot indított. Minden résztvevő mindössze öt angol fontért (6,41 euró) eséllyel indulhat a Volkswagen T1 zárt áruszállító kult-transzporter elnyeréséért.

A “Bulli” fényezése Richard Evans, a The Who művészeti vezetőjének tervei szerint készült, s Pete Townshend zenekarvezető és Roger Daltrey aláírása mellett a The Who összes korábbi tagjának képe és az együttes emblémája díszíti. A T1 transzportert jótékony célra a Volkswagen bocsátotta rendelkezésre. A nyereményjáték nettó bevételét a rákbeteg fiatalok gyógyítására adományozzák.


A nyereményjáték minden résztvevője automatikusan ingyenes letöltés formájában megkapja a The Who híres “Magic Bus” dalának a 2007 októberében, a hannoveri Volkswagen-kisbusz találkozón rögzített, eddig nem publikált élő koncertfelvételét. E jótékony cél érdekében szervezett nyereményjáték a Volkswagen és a különböző zenész-legendák az említett esemény kapcsán létrejött, sikeres együttműködésének folytatása. A “kult-Bulli” exkluzív és különleges designját Richard Evans művészeti vezető – aki már több mint 30 esztendeje dolgozik a The Who és más művészek számára – a zenekar jellemző színei és formái szerint alakította ki, a tetőre pedig a brit zászlót festette.


Hozzászólások Szóljon Ön is hozzá

Hozzászólás küldése

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

Még nem érkezett hozzászólás.

*/