A jövő versenyautója a Peugeot-tól

időpont:2016. május 30. 12:00

szerző:Autoblog

címkék:

Jövőbe mutató versenyautóval állt elő a Peugeot, amely a világ egyik legrégebbi autóversenyén száz évvel ezelőtt győzedelmeskedő Peugeot versenyautók szellemét eleveníti fel. Az L500 R HYbrid egy mindössze 1 méter magas gép, amely 2,5 másodperc alatt gyorsul százra.

indianapolis, mazda, mazda6, skyactiv

első alkalom

Dízel Mazda6 nyert Indianapolisban

időpont:2013. augusztus 01. 20:30

címkék:

Július végén egy Skyactiv-D dízelmotorral hajtott Mazda6 nyerte az amerikai Grand-Am sorozat GX kategóriájának indianapolisi versenyét. A megmérettetésben a Mazda6 volt az egyetlen jármű, melyben dízelmotor dolgozott.

baleset, indianapolis, karambol, videó

LÁBTÖRÉSSEL MEGÚSZTA

Videó: döbbenetes Indy 500 karambol

időpont:2010. június 02. 16:08

Az idei Indy 500 utolsó köre szolgáltatta a legnagyobb izgalmakat, amikor is Mike Convay autója összeért Ryan Hunter-Reay versenygépével, ami az égbe repítette Convayt. Íme a visszajátszás az Indianapolis 500 történetének egyik legelképesztőbb balesetéről.