bentayga, bentley, continental gt, hegyi felfutó, pikes peak, rekord, rhys millen

A felhők fölött a Bentley a leggyorsabb

időpont:2019. július 01. 15:00

szerző:DG

címkék:

A világ legöregebb hegyi felfutó versenye minden évben hoz egy új rekordot. A Pikes Peak-veterán Rhys Millen a Bentley Continental GT-vel autózott egy 10:18,488-as időt, ami a valaha mért legjobb eredmény a sorozatgyártású személyautók között.

bentayga, bentley, pikes peak, rhys millen

hegymenő

A Bentley Bentayga a leggyorsabb SUV

időpont:2018. június 26. 14:40

szerző:DG

címkék:

A hétvégén megrendezett Pikes Peak-i Nemzetközi Hegyi Felfutó Versenyen számos rekord megdőlt, gondoljunk csak a Volkswagen I.D. R Pikes Peak szédületes új pályacsúcsára. Rhys Millen például csaknem 2 perccel megjavította a korábbi sorozatgyártású SUV rekordot.

elektromos, i.d. r pikes peak, pikes peak, rhys millen, volkswagen

i.d. r pikes peak

Elektromos pályacsúcsot döntene a Volkswagen

időpont:2018. június 19. 19:30

szerző:Autoblog

címkék:

Az I.D. R Pikes Peak, amellyel Romain Dumas 2018. június 24-én a Pikes Peak International Hill Climb rajtvonalához gördül, a Volkswagen által valaha kifejlesztett legkomplexebb hajtásrendszerrel készült, melynek kifejlesztése nem volt egyszerű feladat a mérnököknek.

bentayga, bentley, pikes peak, rekord, rhys millen

hegymenet

Bentley-vel döntene rekordot a Pikes Peak kétszeres bajnoka

időpont:2018. március 28. 16:30

szerző:DG

címkék:

A kétszeres Pikes Peak győztes Rhys Millen idén egy Bentley Bentayga SUV-val áll rajthoz a Pikes Peak-i Nemzetközi Hegyi Felfutó Versenyen. Célja, hogy megdöntse a sorozatgyártású SUV-ok 12 perc 35 másodperces rekordját.